RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

Datum vydání bety a informace o DLC

28/09/2013

PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSTUP
Zdá se, že jsme se dočkali potvrzeného data vydání bety Carmageddonu Reincarnation - Stainless Games potvrdil, že předběžný přístup do hry se má objevit na Steamu v prvním čtvrtletní 2014.
Momentálně mají přístup do testování hry jenom ti, kteří přispěli na vývoj 25 dolarů nebo více. Proto se vývojáři rozhodli dát šanci i ostatním. K získání jednoho z 99 přístupů stačí retweetnout tweet na tomto webu a mít štěstí při losování.

V každém případě budou mít stále výhodu ti, kteří projekt podpořili - budou moct vyzkoušet hru o 2 týdny dříve, než ostatní.

DLC
Spolu s oznámením se objevily i informace o budoucích DLC, které ale nebyly nijak více upřesněny, takže vyvolaly mezi fanoušky spoustu obav a znepokojení - v novince se totiž nemluvilo o zpřístupnění všech DLC zdarma těm, kteří hru na začátku podpořili.

Stainless proto na kritiku po několika hodinách reagoval s tím, že přiznal chybu a zpřístupní všechny budoucí DLC a dodatečný obsah všem, kdo podpořil hru nejméně 15 dolary ať už na Kickstarteru nebo pomocí Paypalu. Zároveň vyvrátili dohady o tom, že hotová hra bude bez budoucích DLC neúplná, protože vývojáři plánují využít DLC jen jako oživení hry dýl po vydání, stejně jako u Splat Packu pro první Carmageddon, který by se dnes dal považovat za podobný dodatečný obsah.

Myslím, že bylo trochu nešťastné mluvit o DLC, když je do vydání plné hry daleko, ale přístup Stainless Games ukázal, nakolik si váží svých fanoušků a jsou ochotní přehodnotit svoje plány. Pokud bude dodatečný obsah stejně rozsáhlý, jako u zmíněného Splat Packu, mohlo by jít, jak říkají vývojáři, o pěkné oživení hry.

Napsal Satik64
Přečteno 1066x
INSERT command denied to user 'satik1311242955'@'zajicek.stable.cz' for table 'sphp_ip'
Upozornění: Nejste přihlášeni. Váš nick není chráněn proti zneužití. Přihlašte se nebo si přečtěte o výhodách registrace.

Při přispívání dodržuje pravidla diskuze.
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat