RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

nobbyho concept album - Siamský sen

13/05/2013

Pokud patříte k těm, kteří si rádi přečtou bližší informace z vývoje nového Carmageddonu prostřednictvím pravidelně zveřejňovaných koncept alb, určitě vám udělá radost dnešní, sice trochu opožděný, překlad dalšího konceptu věnovanému návrhu aut. Za pomoc s překladem moc děkuju GreenManovi.

Jeden z nejlepších úkolů při tvorbě původní hry bylo samozřejmě navrhování aut. V tehdejší před-internetové době jsme museli hledat různé způsoby skromažďování informací a spoustu inspirací k návrhu aut jsme nacházeli v místní lékárně. (ne, nešlo o žádný druh prášků schovaných pod pultem, které prodávali). V lékárně totiž (nečekaně) prodávali malé modely aut - Burago 1:18, které se skvěle hodí k ježdění po kancelářském koberci a ničení ostatních aut. Takže peníze v naší společnosti padly na rozsáhlou sbírku skvělých autíček, které nám potom pomáhaly při rozhodování, jaké druhy aut přizpůsobíme a vymodelujeme do hry. A z velké části šlo o auta, která byla založena na nejzářivějších výrobcích a jejich nejpřitažlivějších dílech.

Jedna z věcí, kterých nejvíc lituju z hlediska ztracené práce je, že už nemáme náčrtky mého Big Doc o' auta. Pro Carmageddon jsem maloval náčrty všech aut z boku a předního pohledu, které se později staly základem pro modelování. teď je všechno navždy ztraceno. A co je horší, mé kreslící dovednosti se ztratily s nimi. Sami se podívejte tady...

Přejít na celý článek

Napsal Satik64
Přečteno 1122x
INSERT command denied to user 'satik1311242955'@'zajicek.stable.cz' for table 'sphp_ip'
Upozornění: Nejste přihlášeni. Váš nick není chráněn proti zneužití. Přihlašte se nebo si přečtěte o výhodách registrace.

Při přispívání dodržuje pravidla diskuze.
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat