RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

Carmageddon 1 pro mobilní zařízení

1/06/2012

Nejdřív to nejdůležitější - nového Carmageddonu Reincarnation se dočkáme, na Kickstarteru se podařilo vývojářům získat potřebných 400 000 $ od fanoušků. Momentální stav je přibližně 485 000 $ a rozhoduje se tak už jen o verzích pro Linux a Mac (pro ně je potřeba hranice 600 000 $). 

Další novinkou od Stainless Games je oznámení mobilní verze původního Carmageddonu pro iPod Touch, iPhone, iPad a spoustu zařízení s Androidem, která by měla vyjít letošní léto.

Půjde o konverzi PC verze s vylepšeným enginem a grafikou. Hra bude plně optimalizovaná pro mobilní zařízení, nabídne velký výběr metod pro dotykové ovládání, intuitivní systém gest umožňující opravy a obnovení auta nebo třeba možnost uploadu replay videa na YouTube (stejně jako v připravovaném Reincarnation).

Poprvé se také objeví achivementy a žebříčky. Můžete se tak dozvědět, kdo získal nejvíce odměn nebo třeba komu se povedlo nejvíce speciálních skoků.

hra bude navíc pro všechny přispěvovatele na Kickstarteru dostupná hned po vydání na 24 hodin zdarma.

Napsal Satik64
Přečteno 1072x
INSERT command denied to user 'satik1311242955'@'zajicek.stable.cz' for table 'sphp_ip'
Upozornění: Nejste přihlášeni. Váš nick není chráněn proti zneužití. Přihlašte se nebo si přečtěte o výhodách registrace.

Při přispívání dodržuje pravidla diskuze.
napsal 02.06.2012 v 13:15
jackm: Tieto staré veci sa dnes už ako mobili nerátajú. To ako keby si sa sťažoval, že java hra mala nadpis pre mobili ale na Nokii 3310 nejde :D
napsal 01.06.2012 v 19:28
Dík, upravil jsem nadpis. Taky nemám žádný z "chytrých" telefonů. Takže mě trochu mrzí, že nebudu mít šanci vyzkoušet těch 24 hodin mobilní verzi. Ale stejně bych za tu dobu nestihl splnit moc achivementů :D
jackm_nelog
napsal 01.06.2012 v 19:21 (nepřihlášený)
Verzi pro Linux bych určitě uvítal, zatím ho sice nemám, ale vždy mě to nadchne a kdyby to takhle bylo dál, tak bych i přešel. :D

Na mém iPod Touch 2G to určitě nerozjedu škoda.

Každopádně, trochu mě zmátl nadpis "pro mobily", i když dneska je doba jinde, tak já mám Nokii bez nějakého chytrého OS a jdou tam jen java hry, takže jsem myslel, že to bude i pro ně, ale pro to už snad ani žádné velké firmy nedělají.

Teď letí Android, iOS, Windows Phone.. Tím chci jen říct, že by to více vystihoval nadpis pro "chytré telefony", "mobilní zařízení".
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64