RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

Carmageddon: Max Damage, nástupce Reincarnationu, vyšel minulý týden na konzole Xbox One a PS4. Chybět samozřejmě nemohl ani povedený Release Trailer shrnující obsah hry!


Na oficiálním webu si můžete vybrat svou platformu, způsob distribuce (digitální nebo fyzická verze) a hru si tak objednat. V nabídce fyzických kopií chybí sice Česká republika, ale obě hry jak pro Xbox tak Playstation jsou dostupné i na českých obchodech za cenu okolo 1200kč.

Hráči na konzolích se tak už dočkali, a nám ostatním nezbývá než vyčkat na oznámení data vydání tohoto přepracovaného Reincarnationu i pro PC. Ta by neměla vyjít s velkým zpožděním, takže doufejme, že vše půjde, jak má.

Abych vám zkrátil čekání, nabídnu vám alespoň seznam zajímavých recenzí. Recenze zatím rozdávají různá hodnocení, ale zatím převládají ta kladná a tak je na tom Max Damage určitě líp, než Reincarnation. Nejčastěji je hře vytýkána horší ovladatelnost aut a trochu slabší grafické zpracování.

xboxweb.cz (8/10)
HardcoreGamer.com (4/5)
Thesixthaxis.com (5/10)
Metro.co.uk (3/10)
Cheatcc.com (2.4/5)
Gamespew.com (7/10)
icxm.net (6.5/10)

Napsal Satik64
Přečteno 4001x
Zdravím fanoušky!

Tento týden byl oznámen kompletní seznam achievementů nového Carmageddonu: Max Damage pro Xbox One a PS4. Achievementy jsou téměř shodné s předchozím Reincarnationem, takže s největší pravděpodobností budou použity beze změn i pro pozdější PC verzi na Steamu.


Jedinou změnou je absence achievementu Unholy Trinity, který lze získat vlastněním Carmageddonu Max Damage, Carpocalypse Now a TDR 2000 na Steamu. Na konzolích není pochopitelně splnění možné, protože žádný ze starších Carmageddonů nebyl pro nové konzole vydán.


Místo něj přibyl achievement za dokončení tutoriálu a došlo i k několika drobným změnám v achievementech stávajících, většinou jde o snížení hodnoty k jejich dosažení nebo změna některých názvů.


Kompletní seznam jsem si pro vás připravil na této stránce včetně podrobného rozpisu bodů (Xbox One) a pohárů (PS4).


zdroj: Playstationtrophies.com,XboxAchievements.com
Napsal Satik64
Přečteno 4146x
Datum vydání Carmageddonu Max Damage na konzole se pomalu blíží, a tak nám chtějí vývojáři dokázat, že to bude stát za to!

Nově obrázky prozrazují spoustu novinek, které si Max Damage připraví - ať už jde o nová auta (mezi které patří například nový Eagle, Rig O’Mortis, Project X, KVN Toucan, Hevy Impaler nebo Hawk R), detailnější a pestřejší prostředí (včetně jednoho nového - Devils Canyon) nebo třeba ukázku slibované možnosti z druhého Carmageddonu - rozpůlení vozidla.

A tady už jsou samotné screeny:

Napsal Satik64
Přečteno 4187x
Už je to nějákou dobu, kdy se tu objevilo něco novýho o naší nejoblibenější hře pro řidiče s narušenym chemickym balancem mozku. Od doby vydání Carmageddon:Reincarnation to už bylo dobrej půl rok. Půl rok plnej updatů a usilovný práce lidí z nerezu!
 
Stainless, po vydání CR, totiž neodbouchli šampaňský a neodkráčeli na párek, ale zasedli, rozrolovali kilometrovej hajzlpapír s bugama a začli mlátit do klávesnic, aby jejich milovanýmu výtvoru, pomohli konečně zařadit za tři a nabrat nějákou tu kinetickou energii.
Mezi těma drobnějšíma věcma sou teda asi nejzásadnější hlavně dva updaty.
 
První trefně nazvanej "Sexying it up" neboli "zatraktivňujeme (to)"
 
Stainless programátorům, hlavně pak Rosariovi, se totiž podařilo pří hledání příčin jednoho mrňavýho prevít-bugu odhalit, že ve skutečnosti z něj viděl jenom bradavici na čele a  celá monstrózní záležitost se ukrejvala pohřbená hluboko v kódu jejich custom enginu Beelzebub.
 
Zdroj: http://www.carmageddon.com/blog/2015s-graphical-gorgeousness-update
 
Ale ve zkratce se jednalo o celej renderer světla, kterej neustále rozhazoval gamu, a tak všechna grafika měla špatně hloubku světla a vypadala naprosto jinak, než to co grafici do hry sypali. Výsledkem byl potom odborně řečeno, tzv: vyblitej vobraz...
 
Po odstranění týhle hrůzy, se Carmageddon:Reincarnation a tim pádem i Carmageddon:Max Damage těší nejenom z fyzicky korektního světla, ale paradoxně i
mnohem lepšího výkonu.
 
Trailer zde: 
 
O kousek pozdějc, zhruba na Vánoce, vydali Stainless update, kterej nám nadělil dlouho očekávanou technologii pásů a možnost mít auta, který maj i víc kol, než jenom nudný čtyři.
 
Hlavním představitelem pásovejch mlýnků na chodce je, jak známo, Kingmerc. Pro Reincarnation, dostal ale nový jméno, protože manažeři z mercedesu už se třepali, jak Stainless pěkně zkasírujou, protože si dovolili použít "merc", ve jméně auta, který je mírně inspirovaný mercedesem. No jo už neni rok 1996. Tudíž my si teď užijeme válcování veřejnosti, Blitzkriegerem.
 
Ten, aby toho nebylo málo, nepřijel sám. V tom stejnym updatu se nám do Carmageddonu přihlásila taky Lady Scarllet a její nelítostná a pěkně mrštná smrt na kolech, jménem Shredlight.
 

 
Tim se dostávam ke Carmageddon:MaxDamage
Jak ho vlastně pochopit. Je to výsledek neutuchající práce vývojářů, který prostě chtěj, aby si mohli lidi zablbnout i na konzolích. A protože vývoj na konzole, I když "jenom" předělání existující hry, stoji peníze, jeden z investorů, kterej už Stainless podpořil, se otřás a vysypaly se z něj další miliony. Je to majitel domácí automobilky luxusních sporťáků TVR a tendle dobrotivec se menuje Les Edgar. Neznáte? Nevadí, na přejíždění chodců se nic nemění. Digitalní verzi jeho TVR sporťáku si budete moct vyzkoušet osobně, protože Stainless se mu odvděčili zařazením jeho persóny a vehyklu mezi řady závodníků Carmageddonu.
 
Proč teda změna jména? Carmageddon:Reincarnation, tak jak ho svět poznal v pre-alpha, beta a release verzi, si udělal špatnou nálepku u široký hráčský veřejnosti a to je škoda, zvlášť když, jak ste četli, vývojáři dál hru leštili a přidávali tunu věcí.
 
Zkráceně je to redux verze od Carmageddon:Reincarnation. Neboli to samý, ale lepší, větší, hezčí, funkčnější, ale eště to neni plnotučná, úplně nová hra.
 
 A tak došlo k rozhodnutí, že na konzole to odpálí pod novym jménem, aby případný zájemci netrpěli, dneska už převážně neoprávněnou neochotou se vůbec zajímat. A že je na co se těšt!
 
 • Další hluboký optimalizace zlepšující výkon.
 • Voda teď vypadá fantasticky a to hlavně pod hladinou.
 • Chodci vyfasovali lepší textury.
 • FOV kamery se dynamicky mění s rychlostí auta, takže lepší pocit rychlosti.
 • Auta se líp ovládaj a obecně dosahujou vyšších rychlostí.
 • Lepší textury celkově vyfasovaly i mapy, specielně pobřeží v dusty trials-
 • Každej závod má teď jinou denní dobu, jako to bylo v Carmageddon1 a 2.
 • Tráva teď porostla místa, kde byste trávu čekali. A kde ne, tam sou jiný detaily jako třeba odpadky, klacky, šutry a podobně.
 • Objevily se nový powerupy například splitting ray, kterej umožní řezat auta vejpůl.
 • Samozřejmě technologie půlení, kterou si fandové vydupali, taky bude fungovat jako v Carmageddon 2, kde auto přepůlíte třeba o roh domu.
 • Jako úplná novinka se taky představí přívěsy, takže táhnout za Eaglem karavan teď nebude problém. Ale hlavně táhnout za náklaďákem přívěs a tim využít tahač k tahání, to je nenahraditelná vychytávka.
 • Úplně nová lokace Carmageddon světa. Poušť s kaňonem, vojenskou základnou, havarovanym UFO  a MagNuChem vlakem.  Mysteriózní podzemní ruiny s mírnou příchutí Indiana Jonese a knih H.P.Lovecrafta. A nakonec vysoko v pouštních skalních útvarech položená malá aréna plná indijánskejch symbolů.
 • Tuhle novou pouštní nálož nám opepří chodci jako sou medvědi, dingo psi, ale třeba i mimozemšťani a vojáci. Nesmíme zapomenout taky na ty votravný cyklisty a na tlusťochy na specielnim vozítku pro tlusťochy.
 • Dokonce i normální vozejčkáři se dočkaj věčný slávy. Carmageddon nediskriminuje a je tím pádem jedna z mála her, která poukazuje na problematiku běžnýho života a následně teda i smrti vozejčkárů.
 • A nebyl by to Carmageddon kdybysme taky nevyfasovali nový vraždící stroje do naší sbírky. Hummerhead dokončil svůj Project-X, přijede vidlák Ed Hunter se svym Heavy Impalerem a truckerka Mother Trucker a její Rig O'Mortis, aby bylo za čim tahat cisterny. Dokonce i policie si na nás posvítí se svojí novou šílenou abominací zvanou Super Suppressor.
 
Trailer (starý datum - posunuli vydání): 
 

 
Určitě sem na něco zapomněl, protože je toho hromada.
 
Co ale tohle všechno znamená pro PC hráče?
 
Sám ó velký Nobby prohlásil, že všichni majitelé Carmageddon:Reincarnation dostanou Carmageddon:MaxDamage zdarma! 
 
Kvuli hodnocení na herních serverech a podobně to vydaj jako novej produkt, takže na steamu budete mít Carmageddon:Reincarnation a hned vedle
Carmageddon:MaxDamage a to bez jedinýho doteku peněženky.
 
Pravděpodobně vyjde pro PC pozdějc než pro konzole, protože PC nemusí mít slabošský berličky typu horší lody, hnusný textury a podobně a budem si tak moct užít CMD na plný kule, ale vo kousek pozdějc. Až bude info, dám vědět!
 

 
Tak abych to uzavřel, konzolový vydání je hlavní focus Stainless momentálně. Pokud předobjednáte, dostanete dvě bonusový káry: TezEagle a IronHawk. Ty budou mít každá eště bonusový přestříkání na maskáče, abyste mohli všechny ty pytle vnitřností na nožičkách přepadnout ze zálohy.
 
Dostanete ešte jako bonus digitální kopii Carmageddon komiksu, kterýmu mezitim narostla epizoda 7!  Zatim nejdelší epizoda ze všech. 
 
Dostala se ke mě ale bohužel informace, že knozolovej vydavatel Sold Out v tom udělal bordel a pre-order bonus se koná jenom v některejch případech, čimž myslim u některejch prodejců a snad se to týká jenom krabicovek? Takže bych si snad asi počkal. Až se to vyjasní vysvětlim a nebo skočte na Carmageddon.com a tam kontaktujte rovnou Stainless.
 
Takže nasakujte info a uvidíme za volantem! Lovu zdar!
 
CzechDeath
 
 
Napsal CzechDeath
Přečteno 4910x
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64