RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

Zdravíčko!

Takže tradiční Twitch vysílaní živě se nám vrátilo. Jak tomu bylo minulej rok. Stainless vysílali živě na Twitch serveru každou středu od pěti, čili v Čechách od šesti. Nejdřív ukázky z nadcházejících updatů a pozdějc pořádali multiplayer s developerama. To se odehrávalo 2x tejdně ve středu a v pátek, kde hráči mohli osobně rozšrotovat třeba Nobbyho, nebo Shanea...

Stainless ustanovili pravidelný vysílaní i tenhle rok zaměřený na Max Damage, každej pátek v 17:00 - v Čechách to znamená 18:00.

Ukazujou novej obsah Carmageddon:Max Damage a odpovídaj na otázky chatu. Takže i vy se můžete stavit a katapulovat váš dotaz jejich směrem - slušně a v angličtine.

Tadyhleta záležitost poběží až do vydání Max Damage a pak pravděpodobně zase zmorfuje v pravidelný, multiplayerový klání s developerama.

Pokud Twitch nestihnete, uploadujou to na jejich Carmageddon youtube kanál, takže se můžete mrknout na záznam abyste o nic nepřišli.

Jeden twitch už proběch 17.6 a záznam je k dispozici zde:

 

Napsal CzechDeath
Přečteno 4742x
Už je to nějákou dobu, kdy se tu objevilo něco novýho o naší nejoblibenější hře pro řidiče s narušenym chemickym balancem mozku. Od doby vydání Carmageddon:Reincarnation to už bylo dobrej půl rok. Půl rok plnej updatů a usilovný práce lidí z nerezu!
 
Stainless, po vydání CR, totiž neodbouchli šampaňský a neodkráčeli na párek, ale zasedli, rozrolovali kilometrovej hajzlpapír s bugama a začli mlátit do klávesnic, aby jejich milovanýmu výtvoru, pomohli konečně zařadit za tři a nabrat nějákou tu kinetickou energii.
Mezi těma drobnějšíma věcma sou teda asi nejzásadnější hlavně dva updaty.
 
První trefně nazvanej "Sexying it up" neboli "zatraktivňujeme (to)"
 
Stainless programátorům, hlavně pak Rosariovi, se totiž podařilo pří hledání příčin jednoho mrňavýho prevít-bugu odhalit, že ve skutečnosti z něj viděl jenom bradavici na čele a  celá monstrózní záležitost se ukrejvala pohřbená hluboko v kódu jejich custom enginu Beelzebub.
 
Zdroj: http://www.carmageddon.com/blog/2015s-graphical-gorgeousness-update
 
Ale ve zkratce se jednalo o celej renderer světla, kterej neustále rozhazoval gamu, a tak všechna grafika měla špatně hloubku světla a vypadala naprosto jinak, než to co grafici do hry sypali. Výsledkem byl potom odborně řečeno, tzv: vyblitej vobraz...
 
Po odstranění týhle hrůzy, se Carmageddon:Reincarnation a tim pádem i Carmageddon:Max Damage těší nejenom z fyzicky korektního světla, ale paradoxně i
mnohem lepšího výkonu.
 
Trailer zde: 
 
O kousek pozdějc, zhruba na Vánoce, vydali Stainless update, kterej nám nadělil dlouho očekávanou technologii pásů a možnost mít auta, který maj i víc kol, než jenom nudný čtyři.
 
Hlavním představitelem pásovejch mlýnků na chodce je, jak známo, Kingmerc. Pro Reincarnation, dostal ale nový jméno, protože manažeři z mercedesu už se třepali, jak Stainless pěkně zkasírujou, protože si dovolili použít "merc", ve jméně auta, který je mírně inspirovaný mercedesem. No jo už neni rok 1996. Tudíž my si teď užijeme válcování veřejnosti, Blitzkriegerem.
 
Ten, aby toho nebylo málo, nepřijel sám. V tom stejnym updatu se nám do Carmageddonu přihlásila taky Lady Scarllet a její nelítostná a pěkně mrštná smrt na kolech, jménem Shredlight.
 

 
Tim se dostávam ke Carmageddon:MaxDamage
Jak ho vlastně pochopit. Je to výsledek neutuchající práce vývojářů, který prostě chtěj, aby si mohli lidi zablbnout i na konzolích. A protože vývoj na konzole, I když "jenom" předělání existující hry, stoji peníze, jeden z investorů, kterej už Stainless podpořil, se otřás a vysypaly se z něj další miliony. Je to majitel domácí automobilky luxusních sporťáků TVR a tendle dobrotivec se menuje Les Edgar. Neznáte? Nevadí, na přejíždění chodců se nic nemění. Digitalní verzi jeho TVR sporťáku si budete moct vyzkoušet osobně, protože Stainless se mu odvděčili zařazením jeho persóny a vehyklu mezi řady závodníků Carmageddonu.
 
Proč teda změna jména? Carmageddon:Reincarnation, tak jak ho svět poznal v pre-alpha, beta a release verzi, si udělal špatnou nálepku u široký hráčský veřejnosti a to je škoda, zvlášť když, jak ste četli, vývojáři dál hru leštili a přidávali tunu věcí.
 
Zkráceně je to redux verze od Carmageddon:Reincarnation. Neboli to samý, ale lepší, větší, hezčí, funkčnější, ale eště to neni plnotučná, úplně nová hra.
 
 A tak došlo k rozhodnutí, že na konzole to odpálí pod novym jménem, aby případný zájemci netrpěli, dneska už převážně neoprávněnou neochotou se vůbec zajímat. A že je na co se těšt!
 
 • Další hluboký optimalizace zlepšující výkon.
 • Voda teď vypadá fantasticky a to hlavně pod hladinou.
 • Chodci vyfasovali lepší textury.
 • FOV kamery se dynamicky mění s rychlostí auta, takže lepší pocit rychlosti.
 • Auta se líp ovládaj a obecně dosahujou vyšších rychlostí.
 • Lepší textury celkově vyfasovaly i mapy, specielně pobřeží v dusty trials-
 • Každej závod má teď jinou denní dobu, jako to bylo v Carmageddon1 a 2.
 • Tráva teď porostla místa, kde byste trávu čekali. A kde ne, tam sou jiný detaily jako třeba odpadky, klacky, šutry a podobně.
 • Objevily se nový powerupy například splitting ray, kterej umožní řezat auta vejpůl.
 • Samozřejmě technologie půlení, kterou si fandové vydupali, taky bude fungovat jako v Carmageddon 2, kde auto přepůlíte třeba o roh domu.
 • Jako úplná novinka se taky představí přívěsy, takže táhnout za Eaglem karavan teď nebude problém. Ale hlavně táhnout za náklaďákem přívěs a tim využít tahač k tahání, to je nenahraditelná vychytávka.
 • Úplně nová lokace Carmageddon světa. Poušť s kaňonem, vojenskou základnou, havarovanym UFO  a MagNuChem vlakem.  Mysteriózní podzemní ruiny s mírnou příchutí Indiana Jonese a knih H.P.Lovecrafta. A nakonec vysoko v pouštních skalních útvarech položená malá aréna plná indijánskejch symbolů.
 • Tuhle novou pouštní nálož nám opepří chodci jako sou medvědi, dingo psi, ale třeba i mimozemšťani a vojáci. Nesmíme zapomenout taky na ty votravný cyklisty a na tlusťochy na specielnim vozítku pro tlusťochy.
 • Dokonce i normální vozejčkáři se dočkaj věčný slávy. Carmageddon nediskriminuje a je tím pádem jedna z mála her, která poukazuje na problematiku běžnýho života a následně teda i smrti vozejčkárů.
 • A nebyl by to Carmageddon kdybysme taky nevyfasovali nový vraždící stroje do naší sbírky. Hummerhead dokončil svůj Project-X, přijede vidlák Ed Hunter se svym Heavy Impalerem a truckerka Mother Trucker a její Rig O'Mortis, aby bylo za čim tahat cisterny. Dokonce i policie si na nás posvítí se svojí novou šílenou abominací zvanou Super Suppressor.
 
Trailer (starý datum - posunuli vydání): 
 

 
Určitě sem na něco zapomněl, protože je toho hromada.
 
Co ale tohle všechno znamená pro PC hráče?
 
Sám ó velký Nobby prohlásil, že všichni majitelé Carmageddon:Reincarnation dostanou Carmageddon:MaxDamage zdarma! 
 
Kvuli hodnocení na herních serverech a podobně to vydaj jako novej produkt, takže na steamu budete mít Carmageddon:Reincarnation a hned vedle
Carmageddon:MaxDamage a to bez jedinýho doteku peněženky.
 
Pravděpodobně vyjde pro PC pozdějc než pro konzole, protože PC nemusí mít slabošský berličky typu horší lody, hnusný textury a podobně a budem si tak moct užít CMD na plný kule, ale vo kousek pozdějc. Až bude info, dám vědět!
 

 
Tak abych to uzavřel, konzolový vydání je hlavní focus Stainless momentálně. Pokud předobjednáte, dostanete dvě bonusový káry: TezEagle a IronHawk. Ty budou mít každá eště bonusový přestříkání na maskáče, abyste mohli všechny ty pytle vnitřností na nožičkách přepadnout ze zálohy.
 
Dostanete ešte jako bonus digitální kopii Carmageddon komiksu, kterýmu mezitim narostla epizoda 7!  Zatim nejdelší epizoda ze všech. 
 
Dostala se ke mě ale bohužel informace, že knozolovej vydavatel Sold Out v tom udělal bordel a pre-order bonus se koná jenom v některejch případech, čimž myslim u některejch prodejců a snad se to týká jenom krabicovek? Takže bych si snad asi počkal. Až se to vyjasní vysvětlim a nebo skočte na Carmageddon.com a tam kontaktujte rovnou Stainless.
 
Takže nasakujte info a uvidíme za volantem! Lovu zdar!
 
CzechDeath
 
 
Napsal CzechDeath
Přečteno 4757x

Po nedávném přidání původního Carmageddonu na službu Steam padl během živých přenosů Reincarnationu na Twitchi několikrát dotaz i na vydání druhého dílu.

Autoři se proto rozhodli vyhovět a vydat Carmageddon 2: Carpocalypse Now! na platformě Steam, který je k dispozici stejně jako první díl všem předplatitelům nového dílů zdarma!

Steamová verze navíc nabídne funkční LAN multiplayer, který má zkrátit čekání na chystaný multiplayer, který se má objevit v některém z přištích verzí v předběžném přístupu Carmageddonu Reincarnation.

Pokud máte předobjednán Carmageddon Reincarnation, měla by se hra objevit ve vašem inventáři na Steamu, v opačném případě si můžete koupit buď samostatný díl, nebo si pořídit předběžný přístup do Reincarnationu a získat tak kompletní sérii (kromě TDR 2000 :) ).

Napsal Satik64
Přečteno 2686x

Dnes bylo doplněno několik informací o připravovaném dílu - přibyla sekce Prostředí, které popisuje zatím 2 oznámené herní prostředí a aktualizací prošla sekce Postavy

Do nových informací o hře přibylo potvrzení o Split Screenu - hra více hráčů na jednom PC, což je určitě skvělá zpráva, protože tento mód dnes téměř vymizel a je to velká škoda.

Budu se na vás těšit u další novinky, třeba u některého nového koncept alba :)

Napsal Satik64
Přečteno 2590x
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64