RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

Prostředí

12/02/2012

Bleak City

Bleak City
 

Obchodní čtvrť - vnitřní prostor města. Tato městská část se skládá z ulic a mrakodrapů, značek a billboardů. Také se zde nachází velké travnaté prostory. Hlavním symbolem je fotbalový stadion - toho se během hry můžete dokonce zúčastnit. 

Komerční čtvrť - podobná jako obchodní čtvrť. Velké dálnice vedoucí středem oblasti umožňují dosažení velkých rychlostí.

Okolí města - Venkovní část města. Jsou zde rampy, které hráči pomáhají v putování po střechách.

Devils Canyon
 

Devils Canyon

Těžební město - pouštní město, velmi suché a prašné. Silnice jsou pravidelně ohraničeny jámami - není se ale čeho bát, vedou k nim tunely a občas vedou ven. Stavby ve tvaru pyramidy poblíž centra města ukrývají speciální tajemství v Roswellu - Pokud se tam hráč dostane přes některý z otvorů na střeše, uvidí létající talíř!

Těžební komplex - kromě "pokoje s otevřenou místností" je těžební komplex zcela v podzemí. Závodníci se pohybují po tunelech a přilehlém okolí. Některé tunely mají dole koleje pro vozíky, na kterých se mohou některá auta s nízkým vybavením přilepit. Jiné tunely jsou ponořené a naplněné vodou. Tvoří tak malou podvodní sekci. Jsou tu přítomny těžební zařízení a jeřáby.

Dusty Trails

Dusty Trails Národní park - Pobřežní oblast s travnatými skálami a průzračným modrým mořem. Mapa A vede dolů k pláži, kde čeká spousta naháčů na...porážku.  Mapa B obsahuje rozpadlý most na sever, vyžadující spoustu skoků k jeho zdolání.

Dusty Trails přístavní komplex - Nachází se tu kompletní přístav s houpajícími se jachtami za přílivu. Silnice se navíjejí nahoru a dolů po svahu a končí skokem k jihovýchodu.

Frosty Pass Ski Resort

Aplská oblast celá zahalená do sněhu a ledu. Je zde rozmístěno po celé oblasti spousta malých chatek. Středisko má kostel se hřbitovem, který se bude hodit.

MagnaChem Acid Ocean Reprocessor

Tuto tovární oblast s jeřáby a bednami vlastní MagmaChem. Je zde několik bazénů se žlutou kyselinou svitící ve tmě, ale nejsou pro závodění nebezpečné. (nezpůsobují vašemu auto korozi).

Napsal Satik64
Přečteno 1538x
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64