RSS Twitter Facebook
Jméno: Heslo: Pamatovat | Registrace
Hledáme redaktory!
Hledáme redaktory, kteří by doplnili obsah. Uvítáme každou pomoc, zájemci pište na satik64@gmail.com

O hře

11/02/2012

Carmageddon 1 je první ze série brutálních závodních her. Vytvořili ho vývojáři ze Stainless Games a vydal ho 30.června 1997 vydavatel SCi pro PC a Mac.

Hra byla označena jako kontroverzní, kvůli získávání odměn za přejíždění nevinných chodců.

Carmageddon byl výjimečný svou realistickou fyziku s možností poškození a také pro replay přímo ve hře. Také byl jedním z prvních příkladů sandboxové 3D závodní hry a ovlivnil spoustu dalších pozdějších her, jako Driver nebo sérii Grand Theft Auto.

Hratelnost

Cílem hry pro hráče je propracovat se nahoru v hodnocení, z 99. místa na první. Hráčovo auto je postaveno proti počtu počítačem ovládaných protivníků v různých lokacích, jako jsou velkoměsta, doly a pouštní města. Level může být dokončen třemi způsoby:

  • Dokončením všech kol závodního okruhu, jako v klasické závodní hře.
  • Zničením všech nepřátelských aut.
  • Zabitím všech chodců v oblasti.


Každý level má časový limit. Dá se ale zvýšit projížděním checkpointů, sbíráním powerupů, ničením ostatních aut a přejížděním chodců (s bonusy udělenými za styl)

Tyto akce také hráče odmění kreditem, který může použít na rychlou opravu nebo obnovu auta (například po pádu dolů do propasti). Kredit slouží také k vylepšení odolnosti, výkonu a síly v obchodě mezi jednotlivými závody. Tam si také můžete vybrat, které auto chcete řídit, pokud jste jich už získali víc.

V některých závodech se také vyskytují další auta, několik těžce odolných policejních aut, které při vyprovokování spustí sirény a pronásledují hráče. Hráč na ně může útočit a zničit je, ale nepočítají se jako protivníci.

Během závodu je dostupný replay s několika kamerami.

Hra má také multiplayer - až 6 hráčů může hrát přes LAN. 

Napsal Satik64
Přečteno 1828x
Anketa
BlueBoard.cz
Shoutboard
Komentáře

Odkazy
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Zing.cz
FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

Návštěvy
TOPlist© 2011 - 2014 | Design, CSS: Satik64 a GreenMan | PHP: Satik64